بهترین ابزار ایمیل مارکتینگ

در این بخش از کالج تپسل، مقالاتی در رابطه با معرفی تکنیک ها و ترفندهای داشتن یک ایمیل مارکتینگ خوب،آورده شده است و همچنین نمونه ایی از ایمیل مارکتینگ های مناسب را در قالب مقاله ایی جدا، توضیح داده ایم.برای اجرای کمپین موفق ایمیل مارکتینگ بهتر است از ابزارهای ایمیل مارکتینگ استفاده کنید که می توانید نحوه استفاده از میلرلایت،میل چیمپ را در مقالات زیر مطالعه کنید.

۱۸ مهر ۱۳۹۶

تکنیک و کمپین های موفق در ایمیل مارکتینگ – آخرین جلسه

در آخرین جلسه ایمیل مارکتینگ به بیان نکات تکمیلی درباره ایمیل مارکتینگ می‌پردازیم. همچنین به بررسی 3 کمپین ایمیل مارکتینگ موفق در سال 2017 می پردازیم و درآخر خلاصه‌ای از مصاحبه با کارشناسان برتر ایمیل مارکتینگ جهان در این زمینه را ارائه می‌دهیم.

زمان مطالعه : 20 دقیقه

۴ مهر ۱۳۹۶

مقایسه سه ابزار ایمیل مارکتینگ – جلسه 12

در این جلسه، به مقایسه دقیق سه ابزار ایمیل مارکتینگ مطرح شده در جلسات قبل یعنی MailChimp، Mailerlite و Campaign Monitor می‌پردازیم.

زمان مطالعه : 5 دقیقه

۱۱ شهریور ۱۳۹۶

ترفند های ایمیل مارکتینگ و مزایای آن جلسه 9 دیجیتال مارکتینگ

در جلسات قبل دیجیتال مارکتینگ، گفتیم که این کار از سه مرحله اصلی حضور آنلاین، عرضه و بهینه‌سازی…

زمان مطالعه : 4 دقیقه

۲۳ مرداد ۱۳۹۶

نمونه ایمیل مارکتینگ موفق آمازون – جلسه 6

این جلسه ایمیل مارکتینگ درباره یکی از نمونه های موفق ایمیل مارکتینگ در شرکت آمازون است. شرکت amazon با ارسال ایمیل‌های خوشامدگویی، تشکر، نظرات، رسید کالا و… از بهترین نمونه های ایمیل مارکتینگ موفق محسوب میشود. با ما همراه باشید تا در جلسه ششم، کمپین‌های ایمیلی شرکت آمازون را به‌تفصیل مرور کنیم

زمان مطالعه : 8 دقیقه

۱۸ مرداد ۱۳۹۶

نکات مربوط به فرکانس ایمیل و آنالیز ایمیل مارکتینگ – جلسه5

مزایا و معایب ارسال کم و زیاد ایمیل چیست؟ حد تعادل برای ارسال ایمیل را چگونه تشخیص دهیم؟ چگونه از عملکرد صحیح ایمیل مارکتینگ مطمئن شویم؟ در این مطلب بخوانید

زمان مطالعه : 8 دقیقه

۹ تیر ۱۳۹۶

ایمیل مارکتینگ چیست؟

دوره جامع ایمیل مارکتینگ کالج تپسل، به شما برای یافتن بهترین پاسخ برای سوال ایمیل مارکتینگ چیست کمک می‌کند و اطلاعات بیشتری در زمینه بازاریابی ایمیلی و کاربردهای آن در اختیار شما قرار می‌دهد.

زمان مطالعه : 9 دقیقه

هر هفته از به‌‌روزترین مطالب دیجیتال مارکتینگ در کالج تپسل آگاه شوید.

عضویت در خبرنامه کالج تپسل

لطفا منتظر بمانید ...

عضویت شما با موفقیت انجام شد.

آدرس ایمیل شما محفوظ خواهد بود و به هیچ عنوان جهت مقاصد تبلیغاتی استفاده نخواهد شد.