تاثیر بازاریابی محتوا

به عنوان صاحب یک کسب وکار حتما این سوال برایتان پیش آمده است که بازاریابی محتوا چه تاثیری بر رشد برندتان داردو برای بهبود و افزایش این تاثیر چه راهکارهایی را لازم است بدانید،در این قسمت از کالج تپسل، مقالاتی در رابطه با چگونگی تاثیر بازاریابی محتوا در رشد کسب و کار و اهمیت داشتن استراتژی مناسب بازاریابی محتوا،صحبت کرده ایم.

11 ژوئن 2018

اهمیت ایجاد پرسونای مخاطب – جلسه ۱۲ بازاریابی محتوا

جلسه دوازدهم: در این جلسه از بلوک بازاریابی محتوا، درباره پرسونای مخاطب، ضرورت ایجاد آن و روش‌های جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد آن صحبت می‌کنیم.

زمان مطالعه : 9 دقیقه

14 می 2018

راهکارهای تبلیغ محتوا – جلسه ۹ بازاریابی محتوا

در جلسه قبل، درباره اهمیت بازنویسی محتوا، ضرورت استفاده از این تکنیک و روش‌های مختلف اجرای آن صحبت…

زمان مطالعه : 12 دقیقه

22 آوریل 2018

برنامه یا تقویم محتوایی چیست و چه کاربردی دارد؟ جلسه ۶ بازاریابی محتوا

جلسه ششم: در این جلسه از بلوک بازاریابی محتوا، درباره تقویم محتوایی و ضرورت استفاده از آن برای مدیریت و نظم بخشیدن به تولید و انتشار پست‌های بلاگ و فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی صحبت می‌کنیم.

زمان مطالعه : 6 دقیقه

8 آوریل 2018

اهمیت داستان سرایی – جلسه ۵ بازاریابی محتوا

جلسه پنجم: داستان سرایی، یکی از مهم‌ترین تکنیک ها در استراتژی بازاریابی محتوا محسوب می‌شود. در این جلسه، درباره داستان سرایی، اجزای آن و پیشنهادهایی برای بهتر شدن این تکنیک صحبت می‌کنیم.

زمان مطالعه : 10 دقیقه

19 مارس 2018

مفهوم استراتژی محتوا و روش های بهبود آن – بخش ۳

جلسه چهارم: در این جلسه، آخرین بخش از انواع محتواهای پر کاربرد را بیان می‌کنیم و ویژگی های هر یک را به صورت کامل توضیح می‌دهیم.

زمان مطالعه : 12 دقیقه

10 مارس 2018

انواع محتوا در بازاریابی – بخش‌‌۲

جلسه سوم: در این جلسه، درباره سه نوع محتوای تاثیرگذار در استراتژی بازاریابی محتوا صحبت می‌کنیم و ویژگی‌های هر یک را بیان می‌کنیم.

زمان مطالعه : 13 دقیقه

4 مارس 2018

انواع محتوای بصری قدرتمند در استراتژی بازاریابی- بخش‌۱

جلسه دوم: در این جلسه، درباره ۵ نوع محتوای بصری لازم برای استراتژی بازاریابی محتوا صحبت می‌کنیم و ویژگی‌های هر یک از آن‌ها را بیان می‌کنیم.

زمان مطالعه : 12 دقیقه

25 فوریه 2018

اهداف و مزایای بازاریابی محتوا – جلسه اول

جلسه اول: در این جلسه، مقدمه‌ای از بازاریابی محتوا، ضرورت استفاده از آن و مراحل لازم برای داشتن یک استراتژی موفق گفته می‌شود.

زمان مطالعه : 15 دقیقه

کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن (ویژه توسعه دهندگان)