بهترین مقالات کالج تپسل در سال 99

زمان مطالعه : 20
خانه بلاگ دسته‌بندی نشده

امسال، نیز مانند سال‌های گذشته، کالج تپسل بهترین مقالات منتشر شده در سال گذشته را برای فعالان و علاقه‌مندان به دیجیتال مارکتینگ منتشر کرده است.

تعطیلات نوروز؛ بهترین زمان مطالعه دیجیتال مارکتینگ

تعطیلات نوروز امسال هم مانند تعطیلات نوروز سال گذشته، به دلیل شیوع ویروس کرونا، اغلب مردم در خانه به سر می‌برند و عمده زمان خود را در فضای آنلاین می‌گذرانند. این تعطیلات شاید فرصت خوبی برای یادگیری باشد. به همین دلیل، در این ایبوک سعی کردیم بهترین مقالات کالج تپسل در سال 1399 را به شما معرفی کنیم تا بتوانید موضوعات مورد علاقه‌تان در زمینه دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی، کسب‌وکار، ابزارهای دیجیتال و درآمدزایی اینترنتی را انتخاب و در کالج تپسل مطالعه کنید.

اهمیت یادگیری اصولی دیجیتال مارکتینگ بر کسی پوشیده نیست، حتی بازاریابان حرفه‌ای، صاحبان مشاغل، کارآفرینان، دانشجویان رشته‌های مهندسی و مدیریت و مدیران منابع انسانی نیز به یک منبع جامع و کامل برای تکمیل مهارت‌های دیجیتال نیاز دارند. کالج تپسل هم با هدف آموزش رایگان مفاهیم دیجیتال مارکتینگ و کمک به رشد هرچه بیشتر صنعت دیجیتال مارکتینگ، فعالیت خود را از اواخر سال 94 آغاز کرده و تا به حال توانسته با ارائه مقالات مفید و معتبر، توجه بسیاری از افراد فعال در این حوزه را جلب کند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

اعلام ديدگاه

 

هر هفته از به‌‌روزترین مطالب دیجیتال مارکتینگ در کالج تپسل آگاه شوید.

عضویت در خبرنامه کالج تپسل

لطفا منتظر بمانید ...

عضویت شما با موفقیت انجام شد.

آدرس ایمیل شما محفوظ خواهد بود و به هیچ عنوان جهت مقاصد تبلیغاتی استفاده نخواهد شد.