آموزش ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدئویی، یکی از موثرترین روش‌های بازاریابی است که در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از کسب‌وکارها قرار گرفته است. بازاریابی ویدئویی، به معنای جذب مخاطبان از طریق تولید و انتشار محتوای ویدئویی در فضای دیجیتال، مانند شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت و … است.

  1. چرا کسب و کارها باید از ویدئومارکتینگ استفاده کنند؟
  2. چگونگی ایجاد استراتژی ویدئو مارکتینگ
  3. 17 نوع ویدئو مارکتینگ در مراحل مختلف قیف بازاریابی
  4. گام‌های ساخت ویدئو بخش اول
  5. گام‌های ساخت ویدئو بخش دوم
  6. انتشار و تبلیغ محتوای ویدئویی
۲۹ آبان ۱۳۹۷

ویدئو مارکتینگ چیست؟

در اولین جلسه از بلوک یادگیری ویدئو مارکتینگ، درباره ضرورت استفاده از بازاریابی ویدئویی، مزایای آن و آمار جهانی ویدئو مارکتینگ در سال 2018 صحبت می‌کنیم. این ترفند اخیراً مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته است. در این بلوک کالج تپسل، تمامی نکات ویدئو مارکتینگ برای کمک به کسب‌ و کارهای ایرانی توضیح داده می‌شود.

زمان مطالعه : 12 دقیقه

۲۰ آذر ۱۳۹۷

چگونه استراتژی ویدئو مارکتینگ ایجاد کنیم؟ جلسه2

جلسه 2: ویدئو مارکتینگ نیز مانند تمامی روش‌های بازاریابی، به برنامه‌ریزی و تعیین استراتژی نیاز دارد. در این پست، 9 مرحله مهم ایجاد استراتژی ویدئو مارکتینگ توضیح داده می‌شود. رعایت این مراحل، منجر به موفقیت کمپین‌های ویدئو مارکتینگ شما می‌شود.

زمان مطالعه : 12 دقیقه

۱۷ بهمن ۱۳۹۷

17 نوع ویدئو مارکتینگ در مراحل مختلف قیف بازاریابی

ویدئوهایی که در بازاریابی استفاده می‌‌شود، منحصر به تیزرهای تبلیغاتی نمی‌شود. برای انتخاب بهترین نوع ویدئو، باید به سفر مشتری و موقعیت کاربر در هر مرحله از قیف بازاریابی توجه داشته باشید. در این پست، انواع ویدئو بر اساس قیف بازاریابی توضیح داده می‌شود و نمونه‌های خارجی از ویدئوها نیز ارائه می‌شود.

زمان مطالعه : 25 دقیقه

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

گام‌های ساخت ویدئو در بازاریابی ویدئویی – بخش اول

اگر قصد ساخت ویدئو دارید، این پست را بخوانید. برای تولید یک ویدئو، 8 گام لازم است؛ که در این جلسه، اقدامات قبل از تولید ویدئو و 3 گام ابتدایی که شامل نوشتن سناریو، فراهم کردن دوربین و تنظیمات دوربین است، گفته می‌شود.

زمان مطالعه : 15 دقیقه

۱۸ خرداد ۱۳۹۸

گام‌های ساخت ویدئو در بازاریابی ویدئویی – بخش دوم

در این جلسه، 6 گام نهایی ساخت ویدئو که شامل فراهم کردن استودیو، آماده کردن بازیگر ویدئو، منظم کردن ویدئوهای ضبط شده، ویرایش و ابزارهای ویرایش ویدئو، انتخاب موسیقی مناسب و صداگذاری است، توضیح داده شده است. خواندن این پست قبل از آغاز فرایند ساخت ویدئو ضروری است.

زمان مطالعه : 17 دقیقه

۲۳ تیر ۱۳۹۸

انتشار و تبلیغ محتوای ویدئویی

در این پست، درباره مراحل انتشار ویدئو ، مناسب‌ترین پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری ویدئو در ایران و روش‌های تبلیغ محتوای ویدئویی صحبت می‌شود. بسیاری از بازاریابان این مرحله را نادیده می‌گیرند.

زمان مطالعه : 10 دقیقه

هر هفته از به‌‌روزترین مطالب دیجیتال مارکتینگ در کالج تپسل آگاه شوید.

عضویت در خبرنامه کالج تپسل

لطفا منتظر بمانید ...

عضویت شما با موفقیت انجام شد.

آدرس ایمیل شما محفوظ خواهد بود و به هیچ عنوان جهت مقاصد تبلیغاتی استفاده نخواهد شد.