بیش از ۴۰۰۰ اپلیکیشن با تپسل‌پلاس درآمد دلاری دارند

زمان مطالعه :
خانه بلاگ اخبار

تپسل که با توسعه سرویس تپسل پلاس این امکان را برای صاحبان اپلیکیشن‌ها فراهم کرده است که با نمایش تبلیغات از طریق شبکه‌های بین‌المللی کسب درآمد دلاری داشته باشند. در حال حاضر ۴۰۰۰ اپلیکیشن فعال در این سرویس در حال کسب‌ درآمد دلاری هستند؛ این سرویس امکان استفاده همزمان از بیش از ۱۰ شبکه تبلیغاتی بزرگ خارجی را برای ناشران ایرانی فراهم کرده است و در حال حاضر ۱۰۰ اپ برتر تپسل‌پلاس بیشتر از ۳۰۰ میلیون دانلود در گوگل‌پلی دارند.

به گزارش روابط عمومی تپسل، تپسل همواره در تلاش بوده است که با ارائه نوآوری‌ها و راهکارهای جدید امکان درآمدزایی بیشتر را برای توسعه‌دهندگان ایرانی فراهم کند.  SDK تپسل‌پلاس در کنار نمایش تبلیغات داخلی قابلیت اتصال به شبکه‌های تبلیغاتی خارجی مانند Admob و… را دارد و با هربار درخواست برای نمایش تبلیغات، بهترین شبکه تبلیغاتی از لحاظ درآمد برای جایگاه تبلیغاتی کاربر انتخاب و نمایش داده می‌شود.

با پیاده سازی نسخه جدید تپسل‌پلاس درصد وجود تبلیغ( Fill Rate) و تنوع تبلیغاتی برای اپلیکیشن کاربران بیشتر و تجربه کاربری ارتقا خواهد یافت. مدیریت شبکه‌های تبلیغاتی برای کاربر هیچ‌گونه زحمتی نخواهد داشت و SDK تپسل‌پلاس این کار را به صورت خودکار انجام می‌دهد.

همه اپلیکیشن‌هایی که قصد درآمدزایی از تبلیغات داخلی و خارجی را دارند می‌توانند از تپسل‌پلاس استفاده کنند؛ البته برای فعال‌سازی نمایش تبلیغات در شبکه‌های خارجی، یک اپلیکیشن باید بیشتر از ۵ هزار نصب داشته باشد و امتیاز اپ در یکی از فروشگاه‌های کافه‌بازار یا گوگل پلی بالای ۳ باشد.

درآمد دلاری صاحبان اپلیکشن هر شب ساعت ۲۴ با قیمت روز دلار محاسبه و وارد پنل آنها در تپسل می‌شود. این میزان با درآمد تبلیغات داخلی جمع زده و نمایش داده می‌شود و صاحبان اپلیکیشن قادر خواهند بود این درآمد را هر ماه به روال معمول تپسل دریافت کنند.

تپسل به کاربران خود پیشنهاد می‌کند که برای داشتن درآمد دلاری پایدار، از فرمت‌های مختلف تبلیغاتی مانند انواع ویدیوها و بنرها استفاده کنند؛ چرا که تجربه نشان داده است که استفاده از ویدیوی جایزه‌ای درکنار تبلیغات بنری بینابینی، بنری استاندارد و بنری همسان می‌تواند درآمد دلاری قابل توجهی را برای ناشرین ایجاد کند.

بیشتر از ۴۰۰۰ اپلیکیشن با تپسل‌پلاس درآمد دلاری دارند

 

Sending
User Review
3.33 (3 votes)

اعلام ديدگاه

 

هر هفته از به‌‌روزترین مطالب دیجیتال مارکتینگ در کالج تپسل آگاه شوید.

عضویت در خبرنامه کالج تپسل

لطفا منتظر بمانید ...

عضویت شما با موفقیت انجام شد.

آدرس ایمیل شما محفوظ خواهد بود و به هیچ عنوان جهت مقاصد تبلیغاتی استفاده نخواهد شد.