افزایش عملکرد و درآمد وب‌سایت با پوش نوتیفیکشن

۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

پوش نوتیفیکیشن چیست؟

پوش نوتیفیکیشن مانند SMS یکی از روش‌های ارسال پیام به مخاطبین می‌باشد که می‌تواند تنها بر اساس کوکی کاربر شما، آن‌ها را شناسایی کند و پیام مورد نظرتان را به آن‌ها نمایش دهد. از این سرویس می‌توان برای بازگرداندن مجدد کاربران به سایت و یا نمایش تبلیغات به آن‌ها استفاده کرد.

با استفاده از این ابزار شما می‌توانید در مرورگر کاربرانتان یک نوتیفیکیشن ارسال نمایید که حاوی پیام شما است و کاربر با خواندن پیام درصورتی که تمایل داشته باشد برروی این پیام کلیک کرده و وارد سایت شما خواهد شد.

برای کاربرانی که بااستفاده از تلفن همراه به سایت شما سر می‌زنند، این اعلان‌ها مانند سایر اعلان اپلیکیشن‌ها مانند تلگرام و واتس‌اپ و …به صورت متنی نمایش داده می‌شود.

 

کاربردهای پوش نوتیفیکیشن

برای پوش نوتیفیکیشن دو دسته کاربرد کلی میتوان درنظر گرفت:

۱- بهبود عملکرد وبسایت

۲- کاربردهای تبلیغاتی

 

پوش نوتیفیکیشن چگونه به بهبود عملکرد وبسایت ما کمک می‌کند؟

برای مثال فکر کنید شما طرفدار مسابقات فوتبال هستید و امروز بازی دربی در جریان است. حواشی و اتفاقات بازی می‌تواند به اندازه خود بازی فوتبال برای شما جذاب باشد. در همین حین با یک اعلان با متن “داور بازی دربی امروز عوض شد!” مواجه می‌شوید. جنجالی بودن این خبر شما را ترغیب به باز کردن و دیدن این اخبار می‌کند. در واقع سایتی که برای شما چنین اعلانی را ارسال کرده‌ است توانسته شما را به صورت direct link (لینک مستقیم) به وب‌سایت خود بازگرداند.

حال این امر چه مزیتی برای رسانه دارد؟

اصلی‌ترین فاکتوری که میتواند برای رسانه‌ها در فضای دیجیتال درآمدزایی کند٬ میزان بازدید از صفحات آن رسانه است که این بازدید ها می‌تواند از کانال‌های مختلفی مانند گوگل٬ لینک مستقیم٬ شبکه های اجتماعی و …. باشد. یکی از این روش‌هایی که می‌تواند مخاطبین‌تان را به سایتتان برگرداند، استفاده از پوش نوتیفیکیشن جهت یادآوری سایت شما به کاربران‌تان است و باعث بازگردانی آن‌ها به رسانه شما می‌شود.

 

حال در وبینار زیر با بررسی سرفصل‌های زیر شما به شناخت خوبی از راه‌های افزایش عملکرد و درآمد وب‌سایت با پوش نوتیفیکشن خواهید رسید و می‌توانید در کسب و کار خود از آن استفاده کنید: 

– پوش نوتیفیکیشن چیست؟
– تاریخچه پوش نوتیفیکیشن
– انواع پوش نوتیفیکیشن
– بررسی تاثیر پوش نوتیفیکیشن بر عملکرد وبسایت
– دسته بندی موضوعی مخاطبین پوش نوتیفیکیشن
– درامدزایی از طریق پوش نوتیفیکیشن
– نحوه راه اندازی پوش نوتیفیکیشن

Sending
User Review
0 (0 votes)

اعلام ديدگاه

 

هر هفته از به‌‌روزترین مطالب دیجیتال مارکتینگ در کالج تپسل آگاه شوید.

عضویت در خبرنامه کالج تپسل

لطفا منتظر بمانید ...

عضویت شما با موفقیت انجام شد.

آدرس ایمیل شما محفوظ خواهد بود و به هیچ عنوان جهت مقاصد تبلیغاتی استفاده نخواهد شد.