چرا استفاده از مدل CPI تبلیغات ویدیویی کافه بازار برای صاحبان اپلیکیشن ضروری است؟

زمان مطالعه : ۷ دقیقه
خانه بلاگ مقالات دیجیتال مارکتینگ

کافه بازار به تازگی مدل تبلیغات ویدیویی جدیدی را به صاحبان اپلیکیشن ارائه داده است که می‌تواند تاثیر بسزایی بر رشد اپلیکیشن و افزایش تعداد نصب و درآمد آن‌ها داشته باشد. CPI که مخفف Cost Per Install است و پرداخت به ازای نصب نام دارد، از محبوب‌ترین، جدید‌ترین و مهم‌ترین روش‌های تبلیغات است که شرایط موبایل مارکتینگ و کسب درآمد از اپلیکیشن‌های موبایل را دگرگون کرده است و این بار برای تبلیغات ویدیویی در کافه بازار پیاده‌سازی شده است که تپسل نیز تنها مجری این گروه از تبلیغات است.

در ادامه این مقاله ضرورت و مزایای استفاده از مدل CPI برای تبلیغات ویدیویی کافه بازار را برای شما شرح خواهیم داد تا بتوانید با اطلاعات و دانش کامل‌تری به سراغ بهره‌وری از این شیوه بروید و به کمک آن رونق کسب‌و‌کار خود را دوچندان کنید.

 

 

مدل CPI تبلیغات ویدیویی چیست؟

طبق تحقیقات و مشاهدات انجام شده، بازار اپلیکیشن‌های موبایل روزبه‌روز در حال گسترش است و مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب می‌کند. این توسعه و رشد روزافزون، در کنار مزایای بسیاری که به همراه دارد، مضراتی نیز برای برخی از کسب‌و‌کارها داشته و دیده شدن و رشد را برای آن‌ها سخت‌تر کرده است. در چنین شرایطی صاحبان اپلیکیشن‌ها متوجه می‌شوند که  تبلیغات بنری که پیش‌تر از آن‌ها استفاده می‌کردند، دیگر کارایی گذشته را ندارند و باید به دنبال شیو‌ه‌های تعاملی‌تری از تبلیغات باشند.

با توجه به این که ویدیوهای تبلیغاتی، می‌توانند تعامل بهتر و سازنده‌تری با مخاطب داشته باشند و به آگاهی و علاقه‌مندی او نسبت به اپلیکیشن بیافزایند، از پربازده‌ترین و بهترین شیوه‌های نوین تبلیغات دیجیتال به شمار می‌روند. ویدیوهای تبلیغاتی کوتاه، پرمحتوا و باکیفیت می‌توانند توجه مخاطبان را جلب کنند و آن‌ها را نسبت به نصب اپلیکیشن ترغیب نمایند. این گروه از کاربران که با این شیوه جذب اپلیکیشن شما خواهند شد، کاربرانی وفادار و ارزشمند خواهند بود.

در میان انواع تبلیغات ویدیویی نیز مدل CPI تبلیغات ویدیویی از همه بهتر و ارزنده‌تر است. چرا که در این روش، تبلیغ‌دهنده تنها در صورتی هزینه‌ای را به ناشر یا شبکه تبلیغاتی پرداخت خواهد کرد که از طریق پخش و بازدید ویدیو، نصبی صورت گرفته باشد. در این کمپین‌های تبلیغاتی که از بهترین روش‌های جذب کاربران باکیفیت به شمار می‌روند، ناشر تبلیغات و شبکه‌های تبلیغاتی نیز سود خوبی کسب خواهند کرد. چرا که نرخ تبدیل ویدیوهای تبلیغاتی بسیار بیشتر از بنرها یا سایر روش‌های تبلیغات دیجیتال است.

بنابراین ترکیب مدل قیمت‌گذاری CPI و استفاده از ویدیوها برای تبلیغات می‌تواند شما را از خطر دیده نشدن در میان انبوه اپلیکیشن‌ها نجات دهد و کاربران باکیفیتی را به سمت اپلیکیشن شما هدایت نماید.

 

 

ضرورت استفاده از مدل CPI تبلیغات ویدویی کافه بازار

حالا که با چیستی مدل CPI آشنا شدید و در مورد اهمیت تبلیغات ویدویی اطلاعات کسب کردید، احتمالا علاقه‌مند هستید تا در مورد مزایای بهره‌وری از این سرویس بیشتر بدانید. در ادامه ۳ مزیت مهم که استفاده از مدل CPI در تبلیغات ویدویی کافه بازار را، به یک باید برای هر کسب‌و‌کار موبایلی تبدیل می‌کند، شرح خواهیم داد تا برای تصمیم‌گیری در این مورد کمکی به شما کرده باشیم:

 

۱ تعامل بیشتر با کاربران

تعامل بیشتر با کاربران

چند ثانیه ابتدایی مواجهه شما با کاربران، لحظات طلایی هستند که مشخص می‌کنند آیا در جلب توجه مخاطبان موفق بوده‌اید یا نه. شما تنها چند لحظه فرصت دارید تا علاقه افراد نسبت به خود را برانگیزانید و اگر در این ثانیه‌ها موفق نباشید، او تنها منتظر این خواهد بود که تبلیغ شما به پایان برسد یا اجازه رد شدن از آن را کسب کند. جلب توجه کاربران در لحظات ابتدایی با یک ویدیوی جذاب، بسیار راحت‌تر است تا از او انتظار داشته باشیم که با یک تصویر صامت که احتمالا پر از نوشته نیز هست، ترغیب شود.

زمانی که شما می‌توانید در چند ثانیه از یک ویدیو جنبه‌های گوناگون اپلیکیشن خود را نشان دهید، به بیننده بگویید که با نصب این بازی یا برنامه موبایلی به چه چیزهایی دست پیدا خواهد کرد و با ناخودآگاه او ارتباط بگیرید، چرا باید به سراغ تبلیغاتی بروید که محصول شما را تنها با یک تصویر نشان می‌دهد؟

کاربرانی که از طریق ویدیوهای تبلیغاتی جذب می‌شوند و اپلیکیشنی را دانلود می‌کنند، معمولا کاربران وفادار و باکیفیتی خواهند بود چرا که با دیدن ویدیو تبلیغاتی در مورد محتویات و کارکردهای اپلیکیشن مطلع شده‌اند و می‌دانند که پس از نصب چه چیزی انتظارشان را می‌کشد و تنها برای کسب اطلاعات در مورد کارکردهای برنامه شما، اقدام به نصب آن نکرده‌اند!

نکته قابل توجه در تبلیغات ویدئویی کافه بازار این است که، زمانی‌که کاربر روی دکمه نصب اپلیکیشن موجود در تبلیغ کلیک می‌کند، نصب اپلیکیشن در لحظه آغاز نمی‌شود. این امر به دو دلیل صورت می‌گیرد. اول برای عدم کاهش سرعت پخش ویدئو در هنگام نصب اپ و دوم برای عدم اذیت کاربر در هنگام پخش ویدئو.

 

۲ قابل اندازه‌گیری بودن نتایج کمپین‌های CPI در تبلیغات ویدیویی کافه بازار

قابل اندازه‌گیری بودن نتایج کمپین‌های CPI در تبلیغات ویدیویی کافه بازار

بررسی تبدیل یا عدم تبدیل مخاطبان تبلیغات به مشتری، در روش‌های سنتی بازاریابی، فعالیتی سخت و حتی غیرممکن است. در این روش‌ها شما به درستی متوجه نخواهید شد مشتریانی که در ماه‌های اخیر از شما خرید کرده‌اند، به واسطه تبلیغات تلویزیونی با برندتان آشنا شده‌اند، بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر توجه آن‌ها را جلب کرده است یا به توصیه آشنایان به سراغ شما آمده‌اند. دریافت نکردن اطلاعات کافی در این خصوص بهینه‌سازی بودجه تبلیغاتی را سخت خواهد کرد و به همین دلیل بیشتر کسب‌وکارها به سراغ شیوه‌های نوین تبلیغاتی همچون تبلیغات ویدویی آمدند.

در تبلیغات ویدیویی کافه بازار، که تپسل تنها مجری آن است، آمار دقیق از تعداد نمایش، تعداد و نرخ کلیک و نصب، تعداد پخش کامل و اسکیپ شده تبلیغ و… در اختیار تبلیغ‌دهنده قرار خواهد گرفت. اطلاعاتی که به کمک آن می‌توان متوجه نرخ بازگشت سرمایه یا ROI شد، به دنبال ترفندهایی برای بهینه‌تر و پربازده‌تر کردن تبلیغات ویدیویی گشت و به‌صرفه بودن یا نبودن استفاده از مدل CPI در تبلیغات را تخمین زد!

 

 ۳ کسب کاربر مرتبط

کسب کاربر مرتبط

تبلیغات ویدیویی این فرصت را در اختیار مارکترها قرار می‌دهد تا با مخاطبان مرتبط و مناسب با شرایط کسب‌و‌کار خود، در زمان و فرصت مناسب مواجه شوند و برای تبدیل او به مشتری تلاش کنند. شما می‌توانید با مشخص کردن پرسونای مخاطبان خود و منتشر کردن ویدیوی تبلیغاتی باکیفیت در مکان و زمان درست، کاربران را مجذوب اپلیکیشن خود کنید.

از آن جایی که این تبلیغات در بستر کافه بازار که خود یک App Store است، منتشر می‌شوند و امکان دانلود و نصب آنی اپلیکیشن وجود دارد، مدل تبلیغاتی CPI بهترین انتخاب برای صاحبان نرم‌افزارهای اندرویدی است و می تواند به آن‌ها در جذب کاربران کمک شایانی کند.

در تبلیغات ویدیویی کافه بازار، امکان هدفگذاری دقیق مخاطبان وجود دارد. در این تبلیغات هدفگذاری‌ براساس موقعیت جغرافیایی، جنسیت، رده سنی و موضوعات مرتبط با ویدیو امکانپذیر است. به عنوان مثال اگر شما صاحب اپلیکیشنی برای کودکان هستید، می‌توانید کارتون‌ها و انیمیشن‌های کافه بازار را به عنوان موضوعات مرتبط با اپلیکیشن خود انتخاب کنید تا تبلیغات شما، تنها به مخاطبان این برنامه‌ها نمایش داده شود.

 

با توجه به همه این مزایا و با توجه به تخمین آمار منتشرشده از کیفیت کاربران ورودی تبلیغات CPI کافه بازار، این شیوه تبلیغات می‌تواند به شما در بالاتر بردن تعداد و کیفیت کاربران کمک کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتشار تبلیغ در این بستر تبلیغاتی نوین و پربازده، وارد لینک زیر شوید:

در همه ویدیوهای کافه بازار دیده شوید

 

پرسش‌های متداول

مزایای استفاده از مدل CPI چیست؟

تعامل بیشتر با کاربران، قابل اندازه‌گیری بودن نتایج و بدست آوردن مخاطبین مرتبط از مهم‌ترین ویژگی‌های مدل CPI است.

مدل CPI در تبلیغات ویدئویی برای چه کسب و کارهایی مفید است؟

مدل تبلیغاتی CPI برای کسب وکارهایی مفید است که می‌خواهند، کاربران ارزشمند و سودآور بدست آوردند و به صورت هدفمند، سرمایه‌گذاری کنند. چون در این مدل به ازای هر نصب، هزینه پرداخت می‌کنید.

займ без процентов на годзайм на 30000деньги в займ петрозаводск

Sending
User Review
4 (1 vote)

اعلام ديدگاه

 

هر هفته از به‌‌روزترین مطالب دیجیتال مارکتینگ در کالج تپسل آگاه شوید.

عضویت در خبرنامه کالج تپسل

لطفا منتظر بمانید ...

عضویت شما با موفقیت انجام شد.

آدرس ایمیل شما محفوظ خواهد بود و به هیچ عنوان جهت مقاصد تبلیغاتی استفاده نخواهد شد.